Nabídky práce a pracovní pohovor

Než se vypravíte na pracovní pohovor, ať už vysláni úřadem práce nebo na základě pracovní nabídky z portálů prace.cz, jobs.cz či airjobs.cz, udělejte ze sebe kulturního člověka. Je skvělé, že doby, kdy se člověk na pracovním pohovoru při hledání práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník nebo práce Benešov musel potit v kostýmku nebo obleku, zmizely v propadlišti dějin. Přesto ale na otrhané džíny a vytahané tričko zapomeňte. V tomto oblečení svého potenciálního zaměstnavatele rozhodně neoslníte. Na druhé straně rozhodně nemusíte vyprášit peněženku a začít zběsile nakupovat nové oblečení. Na pohovor kvůli práci nebo brigádě se vyplatí dorazit v tmavé v sukni, v tmavých kalhotách a vhodné košili, halence či svetříku.

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí

Chystáte-li se přijmout nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun, nabídku práce Cheb či nabídky práce jinde, zřejmě budete pozvání na pracovní pohovor. Nastavte si budík a upozornění na hodinkách, abyste na něj nedorazili pozdě. Znáte se, vaše hlemýždí životní tempo vám téměř nikdy nikam nedovolí přijít včas.

Pokud se jedná o práci za rohem, potom se vyplatí s předstihem zjistit, kde přesně firma, kam máte za novou prací nebo brigádou nastoupit, sídlí. Prostě si udělejte minimálně den předtím procházku.

Trasu si naplánujte s předstihem

V případě, že se chystáte na pracovní pohovor jinam než na práci za rohem, také se podívejte, kde firma sídlí a navštivte Google mapy. Zejména v případě, že se jedná o práci Brno, práci Ostrava, práci Praha nebo brigádu Ostrava, brigádu Brno a brigádu Praha, si cestu na pohovor dobře a s předstihem naplánujte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *