Naučte se poznat férovou nebankovní půjčku

 

Když se vám nepodařilo vyjít s penězi do výplaty, je dobrým řešením si půjčit od nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky byly vytvořeny právě proto, aby pomáhaly řešit finanční tíseň. Aby pro vás půjčka fungovala jako pomoc, dejte si pozor na poskytovatele a naučte se poznat poctivou nabídku. Stačí si všímat několika charakteristik.

Firma má požádáno o licenci

Nejdůležitějším ukazatelem poctivosti je, že si subjekt požádal o vydání licence k poskytování nebankovních půjček. Tuto povinnost totiž uložila všem novela zákona o spotřebitelském úvěru. Bez ní nebudou moct společnosti půjčky poskytovat. Novela uložila i další podmínky a také změnila hypotéky. Jak moc se dozvíte zde. Jestli má nebo nemá firma požádáno, zjistíte v online registru na webových stránkách České národní banky. Firmu vyhledáte podle jména, IČ nebo DIČ.

Půjčka nemá přehnaně vysoké poplatky

Důkazem kvality je samozřejmě samotná nabídka. Aby nebankovní půjčka dobře fungovala jako pomoc, nesmí mít přehnaně vysoké poplatky, dlouhou dobu vyřízení ani vysoké nároky na klienta. Jednou z ukázkových je půjčka od Via SMS s.r.o. Tento úvěr je určen pro každého, kdo: je ve věku 20 až 68 let a má zaměstnání. Půjčí si dokonce i osoby, které odmítly v bance a lidé, kteří nemohou ručit. Nabídka nad ostatními vyniká tím, že je zdarma (pro nové klienty). Na 30 dní si každý během několika minut půjčí až 8000 Kč. Když má navíc účet u Fio bank, České spořitelny nebo MONETA Money Bank, přijdou mu peníze na účet ještě tentýž den.

Členství přijde vhod

Zjistěte si také, jestli vámi vybraná společnost patří do Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Jedná se o dobrovolné sdružení nebankovních společností, které se společně snaží o zlepšování nebankovního sektoru a mimo jiné se zavazují k tomu, že u půjčky do výplaty či kterékoliv jiné budou poskytovat všechny důležité informace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *