Neuznala vám banka půjčku? Zkuste méně riskantní variantu zástavy nebo prodeje cenností

Každý se může někdy dostat do situace, kdy potřebuje půjčit. Ať už si chcete pořídit něco nového, na co byste museli dlouho šetřit, nebo se vám rozbije například domácí spotřebič, je půjčka jistotou, že můžete potřebné náklady zafinancovat ihned a půjčené peníze vrátit postupně. Ale co si počít v případě, že vám banka z jakéhokoliv důvodu půjčku neuzná? Naštěstí existuje chytré řešení, které je navíc ještě méně riskantní, než klasický úvěr.

Půjčka s ručením majetkem

Pokud máte jakýkoliv majetek, který má hodnotu, můžete jej zastavit. V takovém případě ručíte věcí, kterou již vlastníte a není třeba dokazovat žádné příjmy ani nic podobného. V případě nesplácení bude váš dluh uhrazen ze zastavené věci. Díky tomu také nehrozí na rozdíl od klasického bankovního úvěru, že by se při splácení načítaly poplatky a penále a v závěru byste se dostali do finančních problémů. Velkou výhodou také je, že například půjčka ručení autem vám umožňuje pod dobu zástavy váš vůz bez problémů využívat. Zástavový úvěr tedy ani nemusí přinášet žádné omezení a okolí se o vaší půjčce nemusí dozvědět. Samozřejmostí je profesionalita a diskrétnost ze strany samotné zastavárny.

Jak na půjčku výhodně?

Základem úspěchu je vybrat výhodnou nabídku od profesionální firmy. Při dobré volbě dokonce můžete získat výhodnější podmínky než v bance. Zastavárna aut Praha vám nabízí nejnižší úrok už od 1%. Peníze máte ihned bez čekacích lhůt a v hotovosti. Po poslední splátce jste nadále plnohodnotným majitelem vozu. Nechcete-li platit splátky a raději byste využili například výkup luxusních hodinek, získáte stejné výhodné podmínky rychlého jednání a velice dobré nabídky ke spokojenosti obou stran. Odhadní cenu stanovují experti v oboru. Pokud se nemůžete dostavit do zastavárny osobně, lze využít i jejich mobilní služby, kdy přijede pracovník k vám domů a smlouvu uzavřete klidně na místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *