Balík do Německa

Potřebujete zaslat balík do Německa?  Posílání balíků nebo dokumentů s BalikServis.cz nebylo nikdy jednodušší.  Nabízíme vám spolehlivý a levný způsob posílání dokumentů a balíků do Německa.  BalikServis.cz zajišťuje nejenom zasílání balíků do Německa, ale také zásilky v Německu vyzvedává.  Zasíláme balíky z Německa, nebo do Německa pohodlně, spolehlivě a za nejlepší možnou cenu. BalikServis.cz doručuje balíky do Německa do dvou až třech dní.

balíkCenovou nabídku si můžete ihned spočítat pomocí online kalkulačky a to z pohodlí vašeho domova bez front a čekání. Jednoduše zadejte odkud, kam a co chcete vyzvednout nebo zaslat bez nutnosti registrace či bez podacího lístku. Vyplnění potřebných informací vám nezabere více než 5 minut.

Pokud si nejste jistí PSČ místa, kde si přejte zásilku v Německu vyzvednout, za menší poplatek vám ho zjistíme. Při objednání služby zaslání balíku do Německa nebo vyzvednutí zásilky v Německu je nutné vždy zadat telefonní číslo na kontaktní osobu. Kontaktní osoba je obvykle kontaktována našimi kurýry v Německu a to vždy pro ověření, že je zásilka připravena k vyzvednutí, ale také, že zadaná adresa je v pořádku.

Balík nebo zásilku do Německa je důležité důkladně zabalit, aby byl obsah uvnitř dostatečně chráněn. Správným zabalením balíku předejdete případným komplikacím.  BalikServis.cz doručuje balíky z Německa podle adresy doručení za 2-3 dny od vyzvednutí, přesný termín dodání balíků vám rádi sdělíme na dotaz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *