DRFG dluhopisy a investice

Investice do dluhopisů jsou v současné době jedním z oblíbených způsobů, jak zhodnocovat své vlastní finanční prostředky. Hledáte-li v této oblasti profesionálního a zkušeného partnera, bude vám nápomocna Investiční skupina DRFG.

Společnost, za níž stojí David Rusňák, jenž se týmem svých spolupracovníků dokázal během několika posledních let zhodnotit vložený kapitál natolik, že dnes obhospodařuje majetek převyšující tři miliardy korun.

Hlavní zaměření společnosti DRFG

Investiční skupina DRFG se zaměřuje na obory, jimž dokonale rozumí a dokáže vložené peníze zhodnotit v maximální možné míře. Zároveň se soustřeďuje na vhodné lokality, které mají značný podíl na celkovém zisku.

Společnost DRFG preferuje investice v těchto sférách:

  • drfg-logoNemovitosti
  • Zdravotnictví
  • Energetika a telekomunikace
  • Finanční služby

Jednou z nedávných aktivit Davida Rusňáka byla například investice do hokejové haly v Brně. Ta je aktuálně pojmenována, jako DRFG Aréna. Do jeho portfolia se řadí také Lékárny Na zdraví a mnohé další, jež spadají do spravovaného majetku. Aktuálně spolupracují v celé investiční skupině stovky lidí.

Výhodná investice do dluhopisů

Společnost DRFG má bohaté zkušenosti ve výše uvedených činnostech a potenciálním investorům nabízí DRFG dluhopisy, které vydává. Pro zhodnocení majetku slouží dva investiční fondy. Jedním je Investiční dluhopisový fond DRFG UCITS Bond Fund a druhým je Investiční nemovitostní fond DRFG AIF Real Estate Fund.

Díky širokému záběru, velkému nadšení a všeobecné znalosti hlavního zakladatele finanční skupiny DRFG, dochází k objevování nových a zajímavých investic, čímž se navyšuje také hodnota celkového spravovaného majetku. Společnost DRFG s každou další výhodnou investicí upevňuje své silné postavení na současném trhu. Důkladně promyšlené investice, jež mají hlavu i patu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *