Neohlášená kontrola v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Situace, která se může stát jakémukoliv živnostníkovi nebo firmě. BOZP a PO jsou totiž legislativní povinností, jíž si stát čas od času velice rád zkontroluje a provádí s čím dál častější frekvencí. Za poslední roky dochází k narůstajícím kontrolám a především k těm neohlášeným, na něž mnohdy nejsou dané subjekty řádně připraveny. A výsledek takové činnosti?

Ten je samozřejmě dosti neblahý. Obvykle jde o finanční postihy pohybující se v horizontu stovek tisíc korun, jež mohou být pro mnohé podnikatele devastující.

Pakliže se chcete vyhnout těmto scénářům, budou vám nápomocny služby bezpečnosti práce. BOZP realizované skutečnými profesionály, s nimiž získáte vše potřebné a ochranu před jakoukoliv kontrolou.

Bezpečnost práce od Extéria

Dáváte-li přednost nízkým pořizovacím nákladům započínajících na 552 Kč za měsíc, individuálnímu přístupu a bezplatným aktualizacím, je firma Extéria tou správnou volbou. Neohlášená kontrola BOZP a PO pro vás již nebude mít špatné následky a vy se s klidným svědomím můžete věnovat vlastní práci.

Bezpečnost práce v podání tohoto subjektu samozřejmě pokrývá široké portfolio zákazníků. Kromě OSVČ a soukromých firem jsou to i mnozí další.

  • exteriaBezpečnost práce pro státní správu
  • Bezpečnost práce pro školství
  • Bezpečnost práce pro zdravotnictví

BOZP od Extéria šetří váš čas a peníze

Vyhněte se nejčastějším postihům plynoucím z neohlášených kontrol BOZP a PO. Oslovte specialistu, který se pyšní největší sítí poradenských míst po celém území České republiky. Svěřte se do rukou těch, jež za svoji práci skutečně ručí a zkontrolují u vás i ty nejmenší detaily.

Společnost Extéria bude vaší pravou rukou v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Tím, kdo za vás vyřeší všechny případné problémy a dotáhne tuto zákonnou povinnost k naprosté dokonalosti. Přestaňte se obávat BOZP a PO.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *