DRFG hostilo svoje klienty a partnery

Další společný večer vedení s klienty a obchodními partnery se tentokrát uskutečnil v samotném centru Prahy. Krásné výhledy na Václavské náměstí a Národní muzeum, k tomu ochutnávka vín a nádherné prostory jednoho z nejproslulejších hotelů v Praze. V takovém duchu se nesl další ze společných setkání vedení s klienty, které ve čtvrtek 14. března uspořádala DRFG Davida Rusňáka.

Na úvod večera za investiční skupinu DRFG promluvili zástupci jednotlivých divizí. Nejprve obchodní ředitel DRFG Real Estate Josef Musil, který hostům představil činnost nemovitostní divize. O podílových fondech pod značkou CZECH FUND promluvil člen představenstva Juraj Černička a s novinkami z oblasti telekomunikací přišel Ondřej Surka.

DRFG rozšířila představenstvo

Zakladatel a majoritní akcionář David Rusňák pak promluvil o změně akcionářské struktury skupiny a představil nové členy představenstva, kterými jsou Pavel Vyhnálek a Pavel Fráňa. S hosty se pak podělil o novinky a úspěchy uplynulého roku.

Hostem večera byl hlavní ekonom CZECH FUND, Lukáš Kovanda, který ve své prezentaci nastínil vývoj ekonomiky v roce 2019. Řekl, že podle aktuální prognózy Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) se zpomalení světové ekonomiky dotkne také tuzemského hospodářství. Téměř polovina exportu České republiky totiž míří do Itálie, Velké Británie, Německa a Číny, tedy do zemí, ve kterých ekonomika zpomaluje nebo už je dokonce v recesi. Mluvil také o hospodářských vztazích mezi Českem a Čínou, zmiňoval možné ekonomické dopady obou zemí s ohledem na aktuální obchodní válku mezi Čínou a USA. Dodal také, že Čína se v důsledku politiky jednoho dítěte potýká s výrazným stárnutím populace. Proto do roku 2050 Čína přijde o 300 milionů lidí v produktivním věku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *