Neschopnost splácet a co s tím?

Půjčka je pořád půjčka a může se stát, že nebudeme schopni třeba některý měsíc splátku poukázat na účet společnosti Vitacredit s.r.o., pokud tomu tak bude, tak je určitě vhodným řešením společnost kontaktovat a o dané skutečnosti ji informovat. Nejhorším možným řešením je to, že nebudete komunikovat a že se necháte vyzývat k úhradám a vše dojde až do krajního řešení, které často končívá až řešením exekucí a dražbou. Je proto třeba komunikovat a domluvit se, aby nemusel být daný nebankovní úvěr zesplatněn a člověk nemusel být zbytečně vyzýván. To je pak nepříjemná situace pro obě dvě strany, takže by se pak z nebankovní půjčky stala noční můra klienta, a na tom nikdo zájem nemá.

Úvěr je doplacen, co teď?

Dojde-li k tomu, že už jste i vy daný úvěr doplatili, tak je to samozřejmě dobře a vaše nebankovní půjčka či nebankovní úvěr jsou za vámi a vy můžete klidně spát. V případě tedy, že je už i váš úvěr doplacen, tak přibližně do dvou týdnů vám přijde výmaz o zástavním právu a vy máte potvrzení, že jste čistí a že je skutečně doplaceno. Nebankovní úvěr má svá pravidla, takže je určitě třeba je znát a je třeba přesně vědět, jaká pravidla se musí dodržovat. Nepodceňujte ani vy vyžádání potvrzení o doplacení vašeho úvěru, ať je vše v pořádku a dle pravidel a váš nebankovní úvěr je řádně ukončen.

Výhody internetového portálu vitacredit.cz

Díky internetovému portálu vitacredit.cz jistě zjistíte i vy, že jste si partnera pro korporátní úvěr, nebankovní půjčku, snížení splátek, ale třeba i sloučení úvěrů, jste si skutečně vybrali dobře. Jakmile si nebudete vědět rady, tak jistě můžete zavolat na informační linku a oslovit dodavatele o radu a pomoc. Vyzkoušíte právě i vy tyto služby, a to právě tak, abyste mohli být v klidu a váš úvěr splácet v pohodě, a být si jistí, že se nic nestane.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *