Energetická kancelář – je čas platit méně

Určitě jste se již ocitli v situaci, kdy jste hledali nového dodavatele energií. Nebo jste zrovna nespokojeni s tím současným. Když se začnete rozhlížet po někom spolehlivém, zjistíte, že si máte opravdu z čeho vybrat. Ale jak si tedy vybrat?

Důležitými faktory pro rozhodování by měla být spolehlivost, důvěryhodnost a renomé distributora. Samozřejmostí by měla být rovněž správně sepsaná smlouva, která musí být vytvořená ve váš prospěch. A nakonec přichází to nejdůležitější kritérium – cena. Ta by měla být tou nejnižší možnou na trhu. Procházet ale veškeré recenze, smlouvy a zkoumat reference či nabídky je časově velmi náročné. Všechna výše uvedená úskalí za vás vyřeší Energetická kancelář. Můžete si být tak jisti, že získáte nejen kvalitního distributora, ale také tu nejlepší cenu. Průzkum hovoří jasně, díky EK můžete ušetřit až 30% ročně.

Již přes 100 000 nadmíru spokojených klientů využilo pomoci Energetické kanceláře. Všem těmto lidem EK zajistila levnější plyn nebo elektrickou energii. Pro zákazníka dělá EK maximum, šetří jeho čas a vyřídí za něj veškeré administrativní úkony, aniž by musel opustit dům. Až tak je to snadné. Pracovníci EK zcela se přizpůsobí časovým a dopravním možnostem budoucího klienta. Předem si EK s klientem domluví místo a čas setkání. Do detailů pak proberou veškeré jeho připomínky a požadavky vztahující se k využívané službě. Klient obdrží náležité dokumenty a v případě potřeby se taktéž může na cokoli bez obav zeptat.

Pokud bude zákazník s nabídkou spokojen, bude souhlasit s podmínkami a obsahem smlouvy nastávají dvě další fáze. První je výpověď smlouvy u aktuálního dodavatele. Druhou částí je pak uzavření smlouvy s nově zvoleným dodavatelem. Výpověď a přechod k novému dodavateli průměrně zabere 2 – 3 měsíce. EK vše za klienta vyřeší a ten se může bez obav radovat z nadcházející nižší ceny energií a špičkového servisu.

Díky projektu eSvětlo.cz se na EK můžete také spolehnout v oblasti osvětlení vašeho domova. EK vám odborně poradí, představí možnosti, zajistí dodání i montáž světel. Na trhu v tomto směru EK podniká už od roku 2011. Jelikož tuto službu poskytuje EK již řadu let mnoha tisícům klientům, může tak dalším novým zájemcům nabídnout zboží za výhodné velkoobchodní ceny. Díky tomu tak můžou ve vaší peněžence zůstat navíc až 4000 Kč. Dobrou zprávu má EK i pro firmy. Pokud se podnikatelé rozhodnou pro spolupráci s EK, mohou dokonce ušetřit desetitisíce až statisíce korun ročně.

Pro další informace navštivte www.energetickakancelar.net nebo článek Energetická kancelář šetří výdaje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *