Investiční skupina DRFG, skvělá příležitosti i pro drobné investory

Jak je známo z výsledků ekonomiky, přebytek peněz na našem českém trhu zvolna tlačí naše banky jednu po druhé až téměř k nulovým úrokovým sazbám. Pokud máte spořící účet, asi jej stejně nepoužíváte k rozmnožení majetku, ono se vám to totiž vůbec nevyplatí. Ještě pár lety nás dovedly tyto účty alespoň ochránit před inflací, ale v dnešní době je nutné hledat jiné prostředky ke zhodnocování peněz.

Investiční společnost DRFG zhodnotí vaše peníze

Jestliže očekáváte, že vám vaše peníze alespoň něco vydělají, musíte prostě investovat. Investiční skupina DRFG pod vedením majoritního vlastníka a brněnského podnikatele Davida Rusňáka myslí i na drobné investory. Jak je známo, korunka ke korunce umí dát dohromady velký obnos peněz, a pomocí něj pak tvořit nové hodnoty. Společnost DRFG tak nabízí velmi zajímavou příležitost i pro drobné investory. Ale ani velcí nepřijdou zkrátka.

Jak tvrdí David Rusňák, jejich investice jsou samozřejmě zároveň jejich businessem, ale jeho prostřednictvím dovedou pomáhat investovat a vydělávat také všem ostatním. V současné době investiční skupina DRFG spravuje dva investiční fondy, dluhopisový a nemovitostní. DRFG dluhopisy jsou skutečně pro každého, kdo chce investovat klidně od jedné stokoruny.

Investiční skupina DRFG investuje v České republice

V České republice potřebujeme právě takové investory a zároveň vlastence, kteří nebudou své vydělané peníze vyvádět ven za hranice. Investiční skupina DRFG se totiž specializuje na investice v rámci České republiky. David Rusňák se rozhodl dělat svůj business v českém prostředí, kterému perfektně rozumí a se kterým má zkušenosti. Jeho výsledky a vzrůstající prosperita společnosti DRFG dokazuje, že na českém trhu uspět lze. Investiční portfolio investiční skupiny DRFG je aktuální době rozděleno do pěti základních oblastí, jakými jsou nemovitosti, energetika, telekomunikace, zdravotnictví a finanční služby. Pod ty pak spadá právě zmíněný dluhopisový fond DRFG UCITS Bond Fund.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *