David Rusňák a investiční skupina DRFG

Podnikatel David Rusňák přivítá ve svém týmu nového člena. Ekonom Martin Slaný byl poradcem exprezidenta Václava Klause pro ekonomiku a po odchodu z funkce ředitele sekce ekonomických studií Institutu Václava Klause se stal hlavním ekonomem investiční skupiny DRFG. Podle něj jde o logický krok v rámci pokračování kariéry přestupem ze státního do soukromého sektoru. Disponuje analytickými a komunikačními schopnostmi, které využije zejména směrem k veřejnosti. Společnost DRFG vnímá jako dynamickou firmu, která si za několik málo let vybudovala významnou pozici. Jde o společnost s erudovaným vedením, s jasnou vizí a potenciálem stát se jednou z nejvýznamnějších investičních společností v regionu střední Evropy, který podporuje.

Majoritní akcionář DRFG David Rusňák

Majoritní vlastník DRFG David Rusňák nyní počítá s rozvojem skupiny a nová posila pomůže rozvíjet diskuze týkající se ekonomických témat u laické veřejnosti. Investiční skupina DRFG se zaměřuje zejména na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb, kde vede fondy a nabízí dluhopisy, na které jsou příznivé recenze. Analytické oddělení komentuje ekonomické dění a nyní má i svého hlavního ekonoma. Společnost DRFG buduje i lékárenskou síť Na zdraví. V lékárenských sítích se sešel dobrý tým. V lékárnách jsou k dispozici konzultace, diskuze a přednášky. Předností poboček je i fakt, že jsou léky drženy skladem a lidé si je nemusí objednávat.

Společnost DRFG

Společnost DRFG skupuje na Moravě i poskytovatele internetu a v loni vložila do akvizic drobných poskytovatelů sítí a telekomunikačních projektů půl miliardy korun. Letos chce investovat ještě vyšší částku. Rozšiřuje své aktivity v oblasti internetových technologií a její společnost Suntel vlastní napůl s finanční skupinou Nordic Investors. Nyní má přístup k technologii LTE na frekvenci 3,7 GHz, která velkou budoucnost v přístupu k internetu. Rusňákova skupina dosud získala 13 poskytovatelů internetu a další možnosti vyhledává zejména na Moravě a na východě Čech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *