Potřebujete pomoc při řešení BOZP a PO?

V České republice se nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a co požární ochrana. Tito podnikatelé podnikají takzvaně nebezpečně, riskují a hrozí jim vysoké sankce, pokud by na dveře jejich podniku zaklepala neohlášená kontrola ze státní správy. Pokud by se tak stalo, podnikatelé by si udělenou pokutu za rámeček nedali. Takové pokuty totiž sahají do výše několika set tisíc korun, nejednou se stalo, že byly uděleny i milionové pokuty. Raději si tedy přiznejte, že potřebujete pomoc při řešení BOZP a PO a kontaktujte odborníky

Opravdu ne každý podnikatel uzná, že potřebuje pomoc. Při řešení bezpečnosti práce a požární ochrany však takovou pomoc potřebuje nejeden podnikatel. Ne všichni totiž musí rozumět všemu, mějte to proto na paměti.

V případě, že se rozhodnete pro kontaktování odborníků, berte v potaz reference a recenze na internetu, které vám mohou značně pomoc při výběru firmy, jíž dáte bezpečnost práce a požární ochranu podniku do rukou.

Reference plné zkušeností

Na internetu najdete opravdu kupu referencí a recenzí, které jsou plné zkušeností. Lidé zkrátka rádi sdělují své názory a zkušenosti. Mezi nejchválenějšími firmami se nachází firma Extéria, která dnes díky svým úspěchům nepodniká jen na území České republiky, ale také v zahraničí, konkrétně na Slovensku.

Firma Extéria je přední společnost poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Dnes se pyšní tisícovkami spokojených klientů. Budete zrovna vy mezi nimi?

Důvody kladných referencí

Firma Extéria je kladně hodnocena zejména pro své nízké ceny za služby, které jsou nejnižší v porovnání s konkurencí. Je však třeba dodat, že nízké ceny nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb.

Dále je chválená také telefonická podpora nebo možnost vyřešit problém na jakékoli pobočce, nejen na té, na které byla zřízena smlouva.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *