Nové bydlení pro celou rodinu

Na nové byty v Michli se můžete spolehnout. Do posledního bodu splňují nejmodernější nároky na bydlení. Stavby momentálně vznikají pod názvem Rezidence Hadovitá pod stejnojmennou ulicí. Proč je právě Praha 4 pro podobné stavby tolik atraktivní? Nabízí totiž obojí – klid i aktivní život. Je tak ideální pro rodiny s dětmi.

Pojďme se do rezidence Hadovitá podívat nyní blíže!

Michelská stráň

Místo, kde nejnovější byty v Praze 4 vznikají, se jmenuje Michelská stráň. Ulice je to velmi klikatá a právě z toho získala svůj název. Z vysoké stráně je také nádherný výhled. Z této lokality máte výhody velkoměsta jako na dlani. Ve volném čase můžete navštívit blízká obchodní centra s luxusními obchody nebo si trochu zasportovat. Nedaleko se nachází celou Prahou vyhledávané fitness/wellness centrum Brumlovka nebo bazén.

Jak je to s financováním projektu? Díky výhodným smlouvám jsme schopni klientům navrhnout výhodné hypoteční úvěry bez rozdílu. Naši odborníci si s tím jednoduše poradí. V každém případě se můžete spolehnout na nízké úrokové sazby, žádné poplatky navíc a také oblíbený znalecký posudek zdarma.

A dále?

Co ještě může Rezidence Hadovitá nabídnout? Pro potřeby relaxace tu je krásný Kunratický les. Mimochodem ho vlastnil a také tu zemřel syn Karla IV Václav IV. Místní sem často chodí na piknik, procházku nebo projížďku na kole. V lese můžete také najít dětské hřiště, výběh pro daňky a srnky nebo dokonce i minizoo. Je to zkrátka místo krásné přírody uprostřed betonové džungle.

Pro více informací o bydlení v Praze 4 v Michli na https://www.rezidencehadovita.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *